Kategoriler

Hakkımızda :

Tarihçe :

Okul eğitim gereçleri, ofis malzemeleri, kırtasiye ve ambalaj sektörlerinde hizmet veren firmamız; 2009 yılında başladığı yolculuğuna e ticaret sistemlerini de dahil ederek siz değerli müşterilerimizin teveccühü ve sektörde kazandığımız tecrübe ile ilk günkü heyecanını artırarak devam etmektedir.

15 yılı aşan süre içinde özellikle yerli üretim ve kaliteli olan ürünler; aynı zamanda yedek parça, sorunsuz servis desteği veren sektörün öncü markalı firmalarıyla çalışmayı prensip edinmiş olan anlayışımız, müşteri memnuniyetine dönüşerek bizlere her zaman değer katmıştır.

T. C. Ticaret Bakanlığı elektronik ticaret bilgi sisteminde (ETBİS) kayıtlı karekodu olan firmamız; değerli misafirlerimizin www.panohane.com web sitemizi ziyaretlerinde güven içinde alışveriş yapabilmelerini sağlamıştır.

Tamamen yerli üretim marka değeri olan üretici firmaların 1.kalite sıfır ambalajlı ürün seçeneklerini satışa sunduğumuz e ticaret çalışmalarımızda misafirlerimiz, sitemize üye olmadan hızlıca alışveriş yapabilmektedir.

Ürünlerimiz genel olarak standart belirlenmiş ölçülerden oluşsa da üretici firmaların sağladığı imkanlar ile değişkenlik gösterebilen kullanım alanları da düşünülmüş olup, özel ebatlarda ürün talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.