Kategoriler

İade & Değişim:


* Aldığınız her ürün, üretici firma/firmaların garantisi altındadır.


Lütfen iade ve değişim işlemleri için iletişim bölümünden firma depo adresini talep ediniz. (ÖNEMLİ)


* Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ve sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

* Bireysel alıcılar iade edecekleri ürünle birlikte gönderilmiş olan fatura, irsaliye ve matbu evrakları malzeme ile birlikte geri göndermekle mükelleftir. Kurumsal şahıs ve tüzel firmalar iadeye konu ürünler için iade faturası tanzim ederek malzeme ile birlikte geri göndermekle mükelleftirler.

* Teslimat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

* Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez.

* Müşteri, ürünü kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

* Müşterinin, ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartı ekstrenize ürün iade bedeli bankanız tarafından artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

* Satıcı, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde, ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmiş olduğu hallerde iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

* Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek fabrikasyon ürün arızaları için, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

* Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..
 
* Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir.

* Siparişiniz le ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir.

* Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.