Kategoriler

Değerli Misafirlerimiz:

Sipariş formumuz da teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Müşterilerimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Detayları:

**Ürünlerimizin teslimatları sıfır ambalajlı olarak ilgili kargo firması tarafından Türkiye genelinde şubelerinin bulunduğu bölgelerde (olağan dışı durumlar haricinde) müşterinin belirttiği teslimat adresine yapılmaktadır.

**Bazı bölgeler (ilçe,köy vb.) kargo firmasının adrese teslimat programı içinde bulunmuyorsa sizden ürününüzü en yakın merkez şubeden teslim almanız istenebilir

**Lütfen siparişlerinizi oluştururken seçtiğiniz kargo firmasının ürün teslimatı için belirlediğiniz adres bölgesinde aktif olup olmadığını değerlendiriniz! 

**Büyük ebatlı ürünler taşıyıcı firmalar tarafından bina katlarına çıkarılmayabilir,lütfen ürünlerinizi teslim alırken bu hususu göz önünde bulundurunuz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.